کد دعای فرج برای وبلاگ

بنام خدا

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

بزودی مطالبات آزادگان پرداخت میشود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در راستای اجرای ماده ۱۳ مجلس شورای اسلامی پرداخت مطالبات آزادگان را تصویب کرده و این مصوبه با تایئد شورای نگهبان به دولت ابلاغ شد.

حجت الاسلام ابوترابی در حاشیه  برگزاری سالگرد شهادت آیت ا... دستغیب گفت : در جلساتی که با رئیس جمهور و معاونین وی داشتیم قرار شد که هرآزاده به ازای هر ماه اسارت مبلغی را معادل دو برابر حقوق خود از بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور دریافت نماید.

همچنین وی تصریح کرد : طبق تاکید ریس جمهور : پیش بینی شده است که حداقل یک سوم از مطالبات آزادگان تا پایان امسال پرداخت و مابقی آن در بودجه سال آینده لحاظ شود.

 

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 17:23  توسط عسکری  | 

آزاده مازندرانی شرکت زیر ساخت معوقات ماده 13 را کامل دریافت کرد

پرداخت کامل مطالبات ماده 13 به یک آزاده مازندرانی در بابل

آزاده مازندرانی،سید قاسم حسین نژاد،کارمند شرکت زیر ساخت استان مازندران که زیر مجموعه  وزرات ارتباطات و فناوری می باشد مطالبات ماده 13 خود را بابت 22 ماه اسارت و بر اساس آخرین فیش حقوقی مهرماه 1390 بطور کامل و نقدا دریافت کرد.

آزاده سرافراز اردوگاه 8 و نهروان ،سید قاسم حسین نژاد که مدت 22 ماه در اسارت نیروهای بعثی عراق بوده است و هم اکنون در شرکت زیر ساخت مرکز استان مازندران در بابل مشغول به کار می باشد مهرماه 1390 معوقات ماده 13 را بر طبق ابلاغیه رئیس جمهور بطور کامل و بر اساس آخرین فیش حقوقی خود دریافت کرد.

طی یک مصاحبه تلفنی که با شخص ایشان و با همکاری و مساعدت آزاده عزیز علی سوسرایی,امروز شنبه 5 آذر 1390 با آقای سید قاسم حسن نژاد انجام دادیم،ایشان ضمن توضیح کلیه جزییات مربوط به دریافت معوقات ماده 13 گفت:

من در واقع تلاشی برای دریافت این معوقات انجام ندادم و اصلا در جریان نبودم ولی یکباره دیدم در پرونده  اداری من در این شرکت یک نامه به من ارسال شده است که از قسمت اداره حقوق و امور مالی به من اطلاع داده اند شما برای دریافت حقوق ماده 13 به امور مالی مراجعه کنید.

ایشان در ادامه افزود :من هیچ اطلاعی از ماده 13 و جزییات ان نداشتم ولی در نامه ارسالی به این ماده و استفساریه ماده 13 و دستور رئیس جمهور اشاره شده بود که گفته بود باید بر اساس آخرین فیش حقوقی مبلغ مربوطه به حساب من واریز شود که من در مهرماه سال جاری این مبلغ را دریافت کردم.

آقای حسن نژاد اضافه کرد:برای 22 ماه اسارت  من حدود 37 میلیون تومان از این اداره دریافت کردم گفت فکر میکنم این مبلغ بر اساس حقوق و مزایا بوده است.

آقای حسن نژاد که دارای دو فرزند 8 ساله و 15ساله پسر و  دختر می باشد در جواب سوال ما که با این مبلغ چکار کردی؟گفت هنوز کاری نکردم و لی در آینده در نظر دارم که برای بچه ها یک آپارتمان بخرم.ایشان گفت من خودم بعد از ده و دوازده سال دربدری و خانه اجاره نشینی چند سال قبل یک خانه برای خودم خریدم و الان سعی می کنم با این مبلغ برای بچه ها کاری کرده باشم.

+ نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1390ساعت 15:29  توسط عسکری  | 

پيشاپيش فرا رسيدن ماه محرم ، ماه پيروزي خون بر

شمشير را بر عاشقان آن حضرت

تسليت باد

چرا محرم؟

پيش از اسلام عرب، جنگ در اين ماه را حرام مي‌دانست و ترك مخاصمه مي‌كرد؛ لذا از آن زمان اين ماه بدين اسم نامگذاري شد.(1) و روز اول محرم را اول سال قمري قرار دادند.(2) در توضيح اين كه چرا ماه‌هاي ديگر كه جنگ در آنها حرام است، محرم ناميده نمي‌شود مي‌توان گفت: چون ترك جنگ از اين ماه شروع مي‌شد به آن محرم گفتند.

اين ماه در مكتب تشيع يادآور نهضت حضرت سيدالشهدا و حماسه‌ جاودان كربلاست.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه پنجم آذر 1390ساعت 14:50  توسط عسکری  |